Zapraszam na norweską wyspę w poszukiwaniu równowagi 🙂

Jest tylko 6 miejsc!!!

Zapisy i dodatkowe informacje:
patrycja@joginka.pl

GDZIE
Wyspa Osterøy położona jest w Vestlandet, czyli zachodnio-południowa część Norwegii słynącej z fiordów, wysp i pięknych, wręcz bajkowych widoków. Wyspa znajduje się niedaleko od Bergen, zabytkowego i drugiego, co do wielkości miasta w Norwegi.
Dom, gdzie będzie zakwjoga-w-norwegii-DSC08184aterowanie położony jest na brzegu z pięknym widokiem. Miejscowość jest niewielka, ale nie odcięta do świata, do Bergen bez problemów można dojechać autobusem, a do najbliższego mini marketu można dość pieszo 😉
Cały dom będzie do naszej dyspozycji czyli 3 pokoje dwu osobowe, kuchnia i łazienka, więc będzie bardzo kameralnie i w domowej atmosferze.

KIEDY
Zajęcia będą odbywać się od 4 do 11 września

PRAKTYKA
Praktyka będzie odbywać się dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W pokoju z tarasem i widokiem na morze. Zajęcia poprowadzi Patrycja Gawlińska.
Tematem będzie „poszukiwanie równowagi”
Równowagi między siłą fizyczną a gibkością, równowagi między wysiłkiem a relaksacją.
Min będzie.:
– wzmacniająca praktyka asan w stylu vinyasa, budująca siłę mięśni, ale też umożliwiająca poczucie lekkości i płynności podczas wykonywania trudniejszych przejść, jak przeskoki czy wykonywania trudniejszych asan jak balanse na rękachjoga-w-norwegii-DSC08401
– aktywowanie mięśni głębokich
– dla równowagi wieczorna praktyka yin yogi zwiększająca gibkość
– oraz kilka sesji joga nidry, która daje głęboki relaks, odpoczynek i regenerację.
Joga nidra jest stanem świadomego, głębokiego rozluźnienia ciała. Praktykowana regularnie pozwala w łatwy i przyjemny sposób zregenerować siły i poczuć spokojny.

POSIŁKI
Ze względu na to, aby nie ograniczać czasu na cieszenie się piękną okolicą. Będą zapewnione dwa wegańskie posiłki dziennie: śniadanie, które będzie przygotowywane wspólnie oraz wieczorem obiadokolacja.

Czas na radosną eksplorację
Miejsce jest piękne, dlatego w środku dnia będzie całkiem sporo czasu wolnego na zwiedzanie, spacery, czy na to, co każdy lubi najbardziej 🙂
Właściciel domu, Tomasz, będzie służył pomocnymi informacjami, gdzie warto pójść, co zobaczyć w okolicy a także, co warto zwiedzić w Bergen.

PRZYKŁADOWY PLAN:joga-w-norwegii-DSC08545

04.09
Przyjazd
18:00 obiadokolacja
20:00 praktyka

05-10.09
7:30 praktyka
9:30 śniadanie
10:30 czas wolny
18:00 obiadokolacja
20:00 praktyka

11.09
7:30 praktyka
9:30 śniadanie
zakończenie

Godziny posiłków i praktyki mogą ulec zmianie i być dostosowane do potrzeb grupy. Ilość praktyki i czas jej trwania też będzie dostosowany do potrzeby wolnego czasu.
Będzie tak kameralnie (Jest tylko 6 miejsc!!!), że wszystko będzie do dogadania i na luzie, bez presji i przymusu robienia czegoś bądź w końcu to mają być wrześniowe wakacje 🙂

CENAjoga-w-norwegii-DSC08451
– do 15.06 – 2200 zł
– po 15.06 – 2500 zł

Cena obejmuje zajęcia, wyżywienie i 7 noclegów. Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, zwiedzania oraz podróży po okolicy.
Po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem domu, możliwe jest wcześniejsze zakwaterowanie, oraz dłuższy pobyt.

ZAPISY I INFORMACJE:
patrycja@joginka.pl