Praktykujesz asany a nadal bolą Cię dolne plecy? A może nauczyłaś\łeś się ignorować permanentne napięcie dolnych pleców?
Przyjmuje się, że praktyka asan ma jedynie pozytywny wpływ na kręgosłup i pomaga usuwać dolegliwości bólowe w dolnych plecach związane z siedzącym trybem życia. Niestety wiele podstawowych pozycji wykonanych w powszechny sposób może generować napięcia w dolnych plecach np. pies z głową w górę czy wykonywanie skłonów. Rozciąganie pleców będzie przynosić ulgę, ale tylko na chwilę. Rozciąganie spiętych pleców będzie jeszcze bardziej je osłabiać i wzmagać dolegliwości.
Jednym ze sposobów radzenie sobie z bólem dolnych pleców jest wzmacnianie brzucha. Jednak napięcie brzucha może również powodować nadmiar napięcia w dolnych plecach.

Podczas warsztatu dowiesz się jak sobie poradzić i co zrobić aby praktyka pomagała pozbyć się bólu. Nie będzie teoretycznego wprowadzenia, za to będzie doświadczanie na sobie różnicy w wykonywaniu powszechnych asan. Dzięki drobnym niuansom nie tylko nauczysz się odpuścić napięcia, zwiększysz świadomość ciała, a wdrażając je do swojej praktyki uwolnisz się od bólu.

KIEDY
15 kwiecień (sobota)

GODZINY
9:00 – 11:00

GDZIE
online – na platformie ZOOM

CENA
130 zł

ZAPISY I INFORMACJE
patrycja@joginka.pl