UWAGA!
przerwa wakacyjna. Zajęcia wracają we wrześniu 😀


To oferta dla tych, którzy chcą praktykować ze mną w domu, poszukują inspiracji do praktyki własnej, chcą wsparcia nauczyciela, wskazówek i odpowiednich korekt słownych oraz poczucia bycia w grupie. Zajęcia będą na żywo, więc będzie kontakt z nauczycielem (czyli ze mną 😉 )
Zajęcia będą dwa razy w tygodniu, we wtorki popołudniowa, asanowa praktyka i w czwartki poranne łagodne rozruszanie i techniki oddechowe.


Wtorek 18:30 – 19:45

Każde zajęcia będą praktyką asan ukierunkowaną na konkretny cel. Rozpracowanie tematów np.: nastawienie na konkretną partią ciała, przygotowanie do asany bądź rozpracowanie grupy pozycji.
Zajęcia będą zaczynać się rozruszaniem i przygotowaniem do konkretnego celu, następnie będzie równoważenie, a na koniec krótki relaks.

Terminy i tematy zajęć:
07.05 praktyka przygotowująca do koundinyasany (przyda się klocek)
14.05 praktyka przygotowująca do mostka (przyda się dostęp do ściany i dwa klocki)
21.05 praktyka przygotowująca do pinch mayurasany (potrzebne będą: klocek i dostęp do ściany)
28.05 praktyka przygotowująca do mayurasany (potrzebny będzie klocek)

Czwartek 7:30 – 8:30
Łagodne poranne pobudzenie i techniki oddechowe. Min.: ćwiczenia oddechowe wspomagające prawidłowe ruchy oddechowe, zwiększające pojemność płuc. Pranajama, pomocna w harmonizowaniu układu nerwowego. Techniki oczyszczające jak: kapalabhati i nauli oraz pobudzenie centrum. Także będzie krótkie łagodne flow, przygotowujące ciało do funkcjonowania w ciągu dnia.

Terminy:
09.05; 16.05; 23.05; 30.05

Cena:
pojedyncze zajęcia: 50 zł
4 zajęcia (do wykorzystania w maju): 160 zł
8 zajęć (wtorkowe i czwartkowe, do wykorzystania w maju) 320 zł

Gdzie:
Online. Zajęcia będą prowadzone na google meet, link będzie wysyłany przed zajęciami 😀

Uwaga!! pamiętaj, aby przygotować do praktyki bezpieczną przestrzeń, gdzie będziesz mieć wystarczająco miejsca na matę, nieograniczającą ruchów, gdzie będziesz czuć się swobodnie.
Dodatkowo miej przygotowane dwa klocki.

Zapisz się, dopytaj:

patrycja@joginka.pl